روش‌های ارسال

جریان خرید را احساس کنید! فی شکن کالاهای خریداری شده توسط مشتریان خود را بین 1الی 4 روز کاری به دست مشتریان خود می رساند که قبل از ارسال از طریق تماس های تلفنی ، هماهنگی های لازم جهت حضور مشتری در محل انجام میگیرد .
هزینه ارسال محصول برای مشتریان ساکن تهران که مبلغ خریدشان بیش از 90 هزار تومان باشد به صورت رایگان و در غیر این صورت با هزینه 3500 تومان انجام می پذیرد .
هزینه ارسال کالا برای مشتریان عزیز ساکن شهرستان  با نرخ مصوب پست جمهوری اسلامی محاسبه شده و به هنگام خرید از ایشان دریافت می گردد .
لازم به ذکر است برای مشتریان ساکن تهران اگر در زمان هماهنگ شده توسط تیم ارسال فی شکن ، مشتری در محل حاضر نباشد . کالا به انبار فی شکن بازگردانده شده و برای ارسال مجدد  هماهنگی های لازم صورت می گیرد .
برای مشتریان ساکن شهرستان در صورت حضور نداشتن ، کالا به مدت 10 روز در انبار اداره پست محل سکونت نگه داری می شود که می توانند با مراجعه به پست کالای خود را دریافت نمایند ولی پس از گذشت 10 روز کالا به آدرس انبار فی شکن مراجعت داده می شود.

تحویل فوری

فی شکن محصولاتی را که شما تمایل به دریافت سریع آن دارید را با دریافت هزینه همان روز برای شما ارسال می کند که از طریق راه های ارتباطی می توانید هماهنگی های لازم را با تیم ارسال انجام دهید.

محدوده ارسال تهران

از جنوب محدود به شمال اتوبان آزادگان
از شمال تمام مناطق شمال
از غرب محدود به شرق اتوبان باکری
از شرق محدود به غرب اتوبان یاسینی
در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های فوق ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های دیگری صورت بپذیرد.

نکات

-سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی 1 الی 4 روز ارسال و تحویل داده خواهد شد. سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 90 هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.
 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از 90 هزار تومان و در شهر تهران می‌شود.
-ارائه کارت شناسای معتبر مانند کارت ملی زمانی توسط کاربر هنگام تحویل کالا دارای الزام می باشد که پرداخت سفارش از طریق درگاه اینترنتی انجام شده باشد.
-  به خریداران کفش توصیه می‌شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.
- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران فی شکن تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 55081276-021 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش فی شکن اطلاع داده شود.
- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، پارک ،هتل و مانند آن امکان‌پذیر می باشد و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.


مقایسه 0