روش‌های پرداخت

1. پرداخت آسان به روش درگاه اینترنتی

همگی کاربران فی شکن  می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ انصار ،بانک سامان در فروشگاه اینترنتی فی شکن و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
نکته قابل ذکر این است هنگام تحویل کالا توسط مامورین ارسال مجموعه فی شکن ارائه کارت ملی جهت شناسایی هویت خریدار لازم می باشد.
همچنین پرداخت به صورت الکترونیک از درگاه اینترنتی سبب می شودسرعت ثبت و ارسال تا میزان زیادی در سفارش شما بالا برود.
مراحل پرداخت اینترنتی صحیح
کاربران محترم فروشگاه اینترنتی فی شکن می‌توانند با استفاده از کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی کشور مبلغ خرید خود را پرداخت نمایند .. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
شماره 16 رقمی کارت:
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم:
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمزی که در اختیار شماست و با آن کارهای بانکی خود را توسط خود پردازهای موجود در سطح شهر انجام میدهید متفاوت با رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی می باشد . در اکثر بانکهایی که کارت شتاب دارند رمز دوم را به شما نمی دهند که می توانید با مراجه به دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت شتاب خود رمز اینترنتی مناسبی برای خرید های اینترنتی خود انتخاب نمایید.
کد CVV2:
کدی که به صورت معمول دارای سه یا چهار رقم میباشد که بر روی کارت بانکی درج شده است و کاربری امنیتی برای خرید های شما در اینترنت دارد
تاریخ انقضا:
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2. شرایط پرداخت در محل تحویل کالا

در فروشگاه اینترنتی فی شکن به مشتریان پیشنهاد می گردد پس از ثبت سفارش های خود پرداخت رابه صورت اینترنتی انجام دهند تا در روند ارسال کالا برای این عزیزان سرعت بیشتری اعمال گردد.با وجود این ، برای رفاه حال تمامی مشتریان عزیز ، فروشگاه فی شکن این امکان رابه وجود آورده است که آن دسته از عزیزانی که تمایل به پرداخت حضوری در زمان تحویل کالا دارند بتوانند این کار را انجام دهند در نظر داشته باشید که پرداخت حضوری فقط به صورت نقدی انجام می پذیرد .
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از یک میلیون تومان است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

3. پرداخت کارت به کارت

آن دسته از عزیزانی که امکان پرداخت از طریق درگاه اینترنتی و یا به صورت حضوری درفروشگاه اینترنتی فی شکن را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند .با این حال پرداخت از طریق درگاه اینترنتی فروشگاه به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می شود که جهت پرداخت سفارشات خود این روش را انتخاب نمایید .
شماره کارت :6509-7500-8110-6273 بانک انصار به نام سید علیرضا نقیبی
شماره حساب : 1-11071987-701-1835 بانک انصار به نام سید علیرضا نقیبی

نکات

-ارائه کارت شناسای معتبر مانند کارت ملی زمانی توسط کاربر هنگام تحویل کالا دارای الزام می باشد که پرداخت سفارش از طریق درگاه اینترنتی انجام شده باشد.
- تمامی سفارش هایی که مبلغ آنها بیش از یک میلیون تومان و یا توسط سیستم های پست یا باربری ارسال میگردد ، لازم است قبل از ارسال از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا روش کارت به کارت تسویه شوند .
- به کاربران عزیزمان توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.


مقایسه 0